Якщо ви погано бачите далеко або поблизу, можливо у вас розвинувся астигматизм – це термін, який використовується в сучасній офтальмології для позначення такого порушення форми очі, при якому зображення потрапляє на сітківку не у вигляді чіткого і рівного малюнка, а спотворено – з розмитими краями, порушеними пропорціями або у вигляді декількох зображень з різним розташуванням і чіткістю. Він доставляє безліч незручностей, пов’язаних як безпосередньо з труднощами сприйняття зорової інформації, так і у вигляді
проблем при підборі окулярів або лінз.

Що таке астигматизм і в чому його особливості

Астигматизм це таке порушення зору, при якому окорухові м’язи і/або циліарного м’яз впливають на форму очі таким чином, що його форма змінюється, не має ідеальних пропорцій, він не може правильно витягнутися при розгляді наближених об’єктів або ідеально округлиться, щоб людина змогла чітко бачити вдалину.

Астигматизм у дітей і у дорослих дуже часто супроводжується такими порушеннями зору, як короткозорість або далекозорість. При його появі одні м’язи занадто напружені, а інші занадто розслаблені, тому і форма очі змінюється. Зазвичай очі при астигматизмі мають одну основну опуклість, яку називають астигматичного точкою. Якщо на неї злегка натиснути, зображення стає більш чітким.

Лікування катаракти
Діагностика зору
Невідкладна допомога

Як лікують астигматизм

Щоб вирішити цю проблему, необхідно домогтися ідеально рівного, округленого стану очі. Коли у людини розвинувся астигматизм, причини якого полягають в систематичному перенапруженні очей, і при цьому він проявляється у вигляді порушення малому ступені, проблему можна вирішити за допомогою розслаблення і тренування очей, слідуючи методикам Бейтса або Норбекова. Якщо ж має місце змішаний астигматизм, при якому проблема пов’язана і з окоруховими м’язами, і з циліарної м’язом одночасно, або при хронічному порушенні, яке триває багато років, впоратися самостійно дуже важко, тоді найкраще провести операцію.

Найбільш популярні 3 методу лікування астигматизму:

  • Лазерна корекція – полягає в висічення найтонших частин рогівки для досягнення необхідної для ідеального зору форми очі.
  • Рефракционная заміна кришталика – в око імплантують кришталик з необхідними характеристиками, щоб зображення стало чистим і чітким.
  • Індійська або лінзова корекція – офтальмолог призначає спеціальні окуляри або лінзи, які в деяких випадках допомагають добре бачити при астигматичних порушеннях.

Щоб дізнатися, як вилікувати астигматизм легко, безпечно і назавжди саме у вашому випадку, необхідно пройти обстеження в клініці. Після того, як доктор огляне вас, проведе опитування, виконає спеціальні тести і зробить комп’ютерну діагностику, ви отримаєте детальну інформацію про те, в якому стані знаходиться ваш зоровий апарат і що краще зробити в поточній ситуації, щоб результати були найбільш прийнятними для вас.

Glazgo – це клініка, де лікують астигматизм із застосуванням кращих сучасних технологій. Звертаючись сюди, ви можете бути впевнені, що ваша проблема буде вирішена якісно, ​​з максимально тривалим ефективним результатом, при цьому вартість процедур буде для вас прийнятною.

Вам не доведеться витрачати багато часу і прикладати зусилля, щоб добитися ідеального зору. За допомогою надточного обладнання фахівці визначать, в якому саме місці є проблема, виміряють параметри спотворення очі. Після цього за допомогою обраної разом з лікарем кращої для вас технології вашим очам додадуть ідеальну форму. В результаті ви будете бачити бездоганно, і при цьому вже протягом тижня зможете повернутися практично до будь-якої звичної зайнятості.

У Glazgo лікують астигматизм будь-якого ступеня швидко, якісно і надійно. Звертайтеся.

Потрібна допомога офтальмолога?

Запишіться на прийом до лікаря у Вишневому чи Білій Церкві.

*Обов'язкове поле