Зниження гостроти зору може бути пов’язано з різними недугами. Якщо це не викликано запальними процесами, то причиною може стати порушення кровотоку. Досить поширений тромбоз центральної вени сітківки, викликаний закупорюванням судини тромбом або емболом. Внаслідок поганої циркуляції крові, сітківка починає руйнуватися.

Дане захворювання найчастіше вражає людей страждають від цукрового діабету, захворювань серця і кровоносної системи, що мають ендокринні патології, а також курців.

Основні симптоми

трамбоз-центральной вены сетчатки

Діагностувати тромбоз можна за кількома ознаками. Хворий протягом декількох годин або ж відразу після сну, починає втрачати зір (частково або повністю), больовими відчуттями це не супроводжується. Проблема на ураженому на периферії ділянці і зовсім, проходить безсимптомно. Скаржаться хворі на те, що нечіткість зору збільшується, як на частини ока, так і повністю. Супроводжують закупорку вени різні явища, як то туман, темні плями, можуть спотворюватися предмети і т.п.

Лікування катаракти
Діагностика зору
Невідкладна допомога

Методи діагностики тромбоза та його небезпека

трамбоз ЦВС

Всі перераховані симптоми вимагають негайного звернення до фахівцівофтальмолог ставить діагноз і призначає правильне лікування, щоб не посилити проблему. Для визначення тромбозу використовується в комплексі апаратна діагностика і вивчення супутніх захворювань хворого. Попередні висновки можна зробити після огляду очного дна, ну а більш точні результати дадуть вже додаткові методи. Помилки і некомпетентність доктора можуть привести до серйозних наслідків, тому клініку потрібно вибирати ретельно.

Надійну репутацію має офтальмологічний центр “Glazgo”. Якщо виявлено тромбоз центральної вени сітківки лікування буде призначено максимально ефективне і дані повні рекомендації з приводу подальшої тактики щодо даного захворювання. Тут працюють кваліфіковані окулісти, використовуються самі передові методи обстеження. Для виявлення закупорки судин, застосовується цілий комплекс методик:

  • візометрія;
  • офтальмоскопія;
  • тонометрія;
  • Після постановки первинного діагнозу, виробляються додаткові обстеження, щоб його підтвердити.

У разі неправильного лікування або ігнорування звернення до лікаря, оклюзія чревата серйозними неприємностями. Найбільшу небезпеку становить утворення вторинної больової глаукоми, її лікування досить важке та не виключена винекнення повної сліпоти.

Потрібна допомога офтальмолога?

Запишіться на прийом до лікаря у Вишневому чи Білій Церкві.

*Обов'язкове поле