Офтальмолог у Вишневому

Послуги лікара офтальмолога у клініці GlazGo

Прайс
Записатися

Доведено, що завдяки очам людина отримує 80% інформації від світу. Щоб зберегти зір і провести профілактику очних хвороб, потрібно регулярно користуватися послугами лікаря-офтальмолога. Консультація окуліста допоможе виявити наявність патологій зорового апарату і запобігти їх розвиток.

Консультація очного лікаря: коли відвідувати?

Класифікація ВООЗ виділяє три основні періоди дорослої людини – молодий, середній і похилий вік. Стан зорового апарату в кожному з цих періодів відрізняється, що впливає на частоту походів до окуліста:

  • Молодий вік (від 18 до 44 років) – молодим людям, які не мають скарг на зір і серйозних хвороб, рекомендовано перевіряти зір раз у 2 роки.
  • Середній вік (від 45 до 59 років) – починаються вікові деформації кришталика – він втрачає свою пружність, ущільнюється. В середньому віці перевірка зору обов’язкове раз в рік.
  • Похилий вік (від 60 років і старше) – відбувається вікова деформація всіх структур ока, що веде до розвитку короткозорості, глаукоми, катаракти. Частота перевірки зору в літньому віці – раз на пів року.

Найчастіше відвідувати окуліста також рекомендується представникам професій з підвищеним навантаженням на очі або з можливим ризиком механічних і хімічних пошкоджень. Для таких людей перевірка необхідна раз на пів року.

Фото нашої офтальмологічної клініки

Прийом лікаря офтальмолога: 6 причин записатися

Існує 6 основних приводів для звернення до окуліста:

  1. Профілактика очних захворювань профілактична перевірка 1 раз в рік допоможе уникнути втрату гостроти зору, виявити хвороби на початкових стадіях.
  2. Погіршення зору – навіть незначне погіршення може свідчити про розвиток серйозних захворювань. Опухлі повіки, почервоніння слизової оболонки, поява точок, ліній, розмитість перед очима – також приводи записатися на прийом до лікаря.
  3. Бажання носити контактні лінзи – перед покупкою лінз обов’язково потрібно проконсультуватися з офтальмологом, особливо якщо ви раніш