Moonlens нічні лінзи

Професіональний підбір ортокералогічних лінз Moonlensофтальмологом із 10-ти літнім стажем в клініці GlazGo

Прайс
Записаться на консультацию

Для відновлення зору без хірургічного втручання використовуються нічні лінзи MoonLens. Вироби використовуються пацієнтами центру з короткозорістю, далекозорості і астигматизмом. Жорсткі газопроникні лінзи MoonLens, частково змінюючи форму рогівки ока, корегують зір протягом ночі. Завдяки цьому у дорослих і дітей зупиняється розвиток аномалій рефракції, спостерігається 100% показник гостроти зору протягом дня.

Що дає носіння нічних лінз?

Продукція, розроблена компанією KATT Design Group Inc. із Канади, реалізується в 60 країнах світу. MoonLens, як і інші аналогічні вироби, використовуються для призупинення міопії та інших патологічних процесів. Пацієнти в результаті корекції починають добре бачити без застосування денних лінз або окулярів.

Використання MoonLens надає пацієнтам очного лікаря цілий ряд можливостей:

 • займатися всіма видами спорту;
 • вести активний спосіб життя;
 • вільно спілкуватися без психологічного дискомфорту через поганий зір.

Застосування дихаючих ортолінз особливо актуально для дітей. Вони запобігають розвитку комплексів у школярів, які соромляться носити окуляри, мають прогресуючу далекозорість або короткозорість. Нічні лінзи MoonLens стають справжнім порятунком для пілотів, поліцейських, спортсменів, кранівників та представників інших професій, яким через специфіку роботи не рекомендується носіння окулярів.

Показання до корнефракційної терапії

Носіння MoonLens рекомендується дітям починаючи з 6-7 років, а також підліткам і дорослим до 40 років. Немовлята і дошкільнята не використовують ортолінзи через складнощі самостійного застосування і догляду за ними. Якщо оптичний виріб неправильно одягнут або неретельно оброблен, у дитини можуть розвинутися мікробні захворювання очей і кон’юнктивіт.

Досягнення 40 років не відноситься до абсолютних протипоказань для носіння MoonLens. При їх призначенні лікар враховує наявність у пацієнта очних патологій і вікових змін.

Жорсткі лінзи незамінні при наступних симптомах і діагнозах:

 • непереносимості м’яких денних лінз;
 • прогресуючої міопії;
 • кератоконусі – стоншенні рогівки і прийняття нею конусоподібної форми;
 • астигматизмі до -1,5 дптр.

Нічні лінзи від MoonLens показані пацієнтам з короткозорістю до -7 дптр і далекозорістю до +4 дптр. За цим параметром оптичні вироби корпорації KATT Design Group Inc. перевершують продукцію інших компаній, які висувають більш жорсткі обмеження до показників аномалій рефракції.

Як довго зберігається ефект від носіння?

В результаті ОК-терапії MoonLens спостерігається поліпшення зору протягом світлового часу доби. Результат використання жорстких лінз є оборотним, тому що до вечора рогівка ока приймає свою колишню форму. Даний вид оптичних виробів потрібно застосовувати систематично. Однак досвід спостережень професіоналів нашого офтальмологічного центру говорить про те, що в деяких випадках допускається перерва в носінні MoonLens. Так, при міопії до -1 дптр досягнутий результат зберігається протягом 1-2 днів без використання нічних лінз.

Мінімальний інтервал носіння MoonLens дорівнює 6-8 годинах. У перші дні застосування гострота зору у пацієнтів становить 70-75%. На 10 день корекція досягає максимальних показників.

Переваги MoonLens

Оптичні вироби для нічного носіння виготовляються з композиту на основі флюро-силікон-акрилату. Ультрасучасний матеріал, розроблений світилами ортокератологіі спеціально для MoonLens, відрізняється хорошою пластичністю і гіпоалергенними характеристиками. Рухливі вироби невеликого діаметра не перешкоджають циркуляції слізної рідини, що знижує ризик виникнення сухого кератиту.

До відмітних особливостей MoonLens як нічних лінз відносяться:

 • використання сучасних матеріалів з показниками проникності кисню 100-200 Dk / t;
 • багатоступінчастий контроль якості кожного виробу;
 • делікатний вплив на око без прямого контакту з рогівкою завдяки унікальному дизайну TLD;
 • висока ефективність, підтверджена клінічними випробуваннями та багаторічною практикою застосування.

Ціна нічних лінз в Україні залежить від вибору на користь серійного або індивідуального виробництва. У нестандартних випадках вироби виконуються на замовлення з урахуванням потреб клієнта центру.

У GlazGo в м Вишневе ведуть прийом фахівці, які пройшли навчання і мають сертифікати. Досвідчені лікарі з тривалим терміном роботи у сфері офтальмології підбирають нічні лінзи, розповідають пацієнтам про правила догляду та особливості носіння.

Послуга Ціна Примітка
Первина консультація по ортокератології 700 грн  
Кератотопографія обох очей 250 грн  
Moon Lens (стандарт) 4500 грн/шт. Діаметр 10,6 мм
Лінзи Moon Lens (індівідуальні) 4900/5200 грн/шт.

Тільки за попереднім замовленням з індивідуальними параметрами(сферичні/торичні) (час очікування 1-2 місяці).

Програма ведення на один рік

(Включає консультації та огляди відповідно графіка)

2500 грн  

*Для кліентів нашої клініки щомісячна ультразвукова чистка проводиться безкоштовно.

Провідний спеціалист з ортокератологіїї

Івашина Віта Вікторівна

Лікар-офтальмолог

Спеціалізація:

 • Дитяча офтальмологія
 • Консультування

Понад 10 років досвіду

Записаться

Івашина Віта Вікторівна

Лікар офтальмолог

Спеціалізація:

 • Дитяча офтальмологія;

 • Ортокератологія (підбір нічних лінз);
 • Діагностика і лікування запальних захворювань
 • Лікування та коригування косоокості;

Понад 12 років досвіду