Paragon нічні лінзи

Професійний підбір ортокералогічних лінз Парагонофтальмологом із 10-ти річним стажем у клініці GlazGo

Прайс
Записаться на консультацию

Ортокератологія – спосіб поліпшення гостроти зору за допомогою жорстких, газопроникних лінз Paragon. Вони ефективні при захворюваннях, пов’язаних з порушенням рефракції: астигматизмом, короткозорістю. Метод корекції показав високу ефективність серед дітей і підлітків, які через регулярних навантажень і низькою акомодації, під час навчального процесу втрачають зір. Для цих цілей використовують жорсткі газопроникні лінзи Парагон, виготовлені з щільного матеріалу.

Коли варто застосовувати нічні лінзи Парагон?

Відразу після народження у немовляти може спостерігатися зниження гостроти зору. Новонароджені не можуть фокусувати погляд на одному предметі, допустимо розходиться косоокість до 6 місяців. Якщо з віком проблема не йде, зір поступово падає, необхідні лінзи Парагон, купити які можна після діагностики в офтальмологічному центрі.

Метод ортокератологіі працює завдяки зміні й уплощенню клітин епітелію рогівки. Це можливо завдяки особливій формі лінзи, уплощенной в самому центрі, але округлої з боків. Завдяки цьому епітелій підлаштовується під форму лінзи, в результаті чого змінюється кут огляду.

Показання до застосування:

 • Неможливість використовувати стандарти контактні лінзи через роботу в умовах високої запиленості
 • Військові та спортсмени, які не можуть використовуватися окуляри під час роботи
 • Корекція зору у дітей та підлітків з прогресуючою міопією

Варто розглядати нічні лінзи Парагон, ціна яких невисока, як альтернативу окулярам. Це справжня знахідка для дорослих, які в силу своєї діяльності не можуть застосовувати окуляри, мають протипоказання до проведення оперативного втручання з корекції гостроти зору.

Принцип роботи полягає в зміні форми клітин рогівки уві сні. Завдяки певній формі та жорсткості, paragon лінзи підлаштовують клітини епітелію під свою форму. Змінюється кут за рахунок уплощения клітин епітелію. В результаті цього людина днем бачить набагато краще.

Доведено, що ортокератологічні лінзи Парагон призводять до уповільнення прогресування міопії у дитини в три або чотири рази, в порівнянні зі школярами, які використовують для корекції окуляри.

Метод корекції зору в США вперше застосували 60-х роках минулого століття. Але щільні лінзи, через відсутність високоточного обладнання та недоліків матеріалів, були небезпечними для здоров’я. Розробка газопроникних матеріалів, які не перекривають доступ кисню до ока, зробила ортокератологію ефективним методом лікування міопії у школярів і студентів.

Противопоказання до застосування

У цього методу корекції зору є кілька протипоказань, які пов’язані з бактеріальним ураженням слизової оболонки ока.

Противопоказання:

 • Кон’юнктивіт
 • Блефарит
 • Надмірна сухість слизової і необхідність застосування штучної сльози
 • Астигматизм перевищує 1,75 D
 • Показник короткозорості вище 6,5 D
 • Цукровий діабет
 • Онкологічні недуги

Жорсткі лінзи Парагон – особливості застосування

Існує думка, що жорсткі лінзи роблять сильний тиск на рогівку, тим самим викликаючи погіршення зору. Насправді це не так, адже між оком і газопроникним матеріалом є шар сльози. Виникаючі гідравлічні сили впливають на рогівку через слізний шар.

Цей метод корекції зору очні лікарі вважають найбільш виправданим для дітей і підлітків, які втрачають зір через постійні заняття і напругу в школі. Пацієнти, які використовують лінзи Парагон, ціна яких залежить від діагнозу, вказують на відсутність дискомфорту в нічний час при використанні корекційних систем. При першому застосуванні виникають неприємні відчуття, які нагадують наявність смітинки або вії в оці. Це ріжучі болі, спровоковані жорсткістю матеріалу, зникаючі під час сну. Період звикання – 7-10 днів. Вранці вироби знімають і зберігають, як стандартні контактні лінзи, в спеціальному розчині.

Рекомендовано носити виріб 1 рік. Тому Парагон лінзи, ціна яких повністю окупається за цей період, вважаються одним з найбільш доступних методів корекції у дорослих і дітей.

Щоб уникнути ускладнень, необхідно звернутися в офтальмологію. Досвідчені фахівці у Вишневому проведуть діагностику із застосуванням високоточного обладнання. Професіонали підкажуть як правильно доглядати за виробами. Їх потрібно зберігати в спеціальному розчині, очищати після кожного використання. Це зведе до мінімуму зростання патогенної мікрофлори.

Послуга Ціна Примітка
Первична консультація з ортокератології 600 грн
Кератотопография обоих глаз 250 грн
Paragon CRT 100 4500 грн/шт. Діаметр 10,5/10,6 відповідно
Лінзи Paragon (індивідуальні) 4900 грн/шт. Тільки по попередньому замовленню с індивідуальними

параметрами (час очікування 1-2 місяця).

Програма ведення на один рік

(Включає консультації та огляди відповідно графіка)

2000 грн

* Для клієнтів нашої клініки щомісячна ультразвукова чистка проводиться безкоштовно.

Провідний спеціалист із ортокератології

Івашина Віта Вікторівна

Лікар-офтальмолог

Спеціалізація:

 • Дитяча офтальмологія
 • Консультування

Понад 10 років досвіду

Записаться

Відео відгук про лінзи Paragon