Портативний 2WIN ADAPTICA

2 win – це портативний бінокулярний рефрактометр, який проводить вимірювання обох очей одночасно і допомагає знімати рефракію у пацієнтів від двох місяців. Вимірювання відбуваються за принципом фото-ретиноскопії за допомогою інфра-червоного випромінювання із застосуванням найбільш передових технологій. Прилад надає можливість знімати показники рейфракції у пацієнтів в окулярах чи контактних лінзах.
Крім того рефрактометр має додаткові функції, а саме:

  • можливість виміряти аномальне відхилення очей на основі аналізу положення рефлексу рогівки. Це дає можливість лікарю виявити гетеротропію (косоокість) в ранньому віці дитини.
  • можливість виміряти швидкість реакції зіниці на світлове подразнення
  • можливість вирахувати необхідну силу аддидаціі, щоб отримати комфортний зір в окулярах.

Комп’ютерная діагностика зору Huvitz HRK-7000

Принцип роботи моделі HRK-7000 заснований на використанні датчика хвильового фронту Hartmann-Shack, що забезпечує точне вимірювання рефракції ока.

Нова розробка від компанії Huvitz являє собою сукупність 25 мікролінз, які вловлюють відхилення пучка інфрачервоного світла, який відбивається від сітківки. Його фокусування в кожній точці залежить від типу і ступеня клінічної сили рефракції.

Є можливість вимірювати здатність заломлення силу рогівки в додаткових 4-х точках на периферії, що особливо важливо при контактної корекції та діагностики кератоконуса.

За допомогою карти хвильового фронту пацієнт може наочно побачити зміни його рефракції, що підвищить його довіру до процедури вимірювання.

Безконтактний пневмотонометр

Перший ручний безконтактний пневмотонометр, який не розташовує підборіддя пацієнта на підставку.

Інтелектуальна система підстроювання сили повітряного пострілу – якщо у пацієнта підвищений тиск, сила подальшого пострілу буде автоматично збільшена. Якщо два послідовних вимірювання знаходяться в межах +/- 1 мм рт. ст. один від одного Pulsair intelliPuff інформуватиме користувача про достатність вимірювань для даного ока, економлячи при цьому час і підвищуючи комфорт пацієнта.

Пневмотонометр Pulsair intelliPuff використовує високоякісну оптику і точні датчики для визначення положення ока і потоку повітря. Зручна система наведення і фокусування заощаджує Ваш час. Звуковий сигнал проінформує Вас про закінчення вимірювання.

Комфорт і точність вимірювання внутрішньоочного тиску.

Електронна таблиця для перевірки гостроти зору

Освітлювальна система з використанням світлодіодів гарантує надійність роботи проектора HCP-7000 на весь період його використання і дає чітке, яскраве зображення.

Проектор знаків HCP-7000 має 41 тестову таблицю, а також червоно-зелений і поляризаційний фільтри для тестів на бінокулярний і стереоскопічний зір, анізейконію, фузійні резерви. Прилад управляється пультом дистанційного керування.

Визначення рефракції у дітей від народження

В Європі визначення рефракції вже давно проводиться за допомогою Ретиноскопу KEELER. Цей прилад допомагає провести діагностику рефракції ока дитини в будь яких умовах освітлення та положення голови.

Мікроскоп для огляду ока

Лампа щілинна ЩЛ-2Б призначена для візуальної біомікроскопії і офтальмоскопії ока, яка дозволяє діагностувати запальні,дистрофічні, набуті і спадкові захворювання ока.Також допомагає оцінити положення денних та нічних контактних лінз на рогівці.

Бінокулярний безконтактний не прямий офтальмоскоп(Keller Vantage Plus)

За допомогою данного приладу англійської компанії Keller можна провести

діагностику стану очного дна. Виявляється така патологія, як:

  • діабетична ретинопатія сітківки,
  • відшарування сітківки,
  • тромбоз центральної артерії та вени сітківки,
  • різні типи дегенерацій сітківки.

Прилад є незамінним при огляді немовлят, адже дає можливість виявити ретинопатію недоношених та при своєчасному зверненні попередити інвалідизацію.

Доречно додати, що використовуючи данний прилад можна проводити огляд очного дна навіть при наявності певних патологічних станів таких,як змутніння рогівки чи катаракта.

Рогівковий топограф E300

Medmont E300 -прибор для вимірювання топографії рогівки ока. Дані ,котрі отримує лікар за допомогою цього приладу використовуються при підборі м’яких та жорстких контактних лінз а також в діагностиці кератоконусу.