Портативний 2WIN ADAPTICA

Комп’ютерна діагностика дітей – від 2-х місяців

2 win – це портативний бінокулярний рефрактометр, який проводить вимірювання обох очей одночасно і допомагає знімати рефракцію у пацієнтів від двох місяців. Вимірювання відбуваються за принципом фото-ретиноскопії за допомогою інфрачервоного випромінювання із застосуванням найбільш передових технологій. Прилад надає можливість знімати показники рефракції у пацієнтів в окулярах чи контактних лінзах.
Крім того, рефрактометр має додаткові функції, а саме:

  • можливість виміряти аномальне відхилення очей на основі аналізу положення рефлексу рогівки. Це дає можливість лікарю виявити гетеротропію (косоокість) в ранньому віці дитини.

Комп’ютерна діагностика зору Huvitz HRK-7000

Принцип роботи моделі HRK-7000 заснований на використанні датчика хвильового фронту Hartmann-Shack, що забезпечує точне вимірювання рефракції ока.

Нова розробка від компанії Huvitz являє собою сукупність 25 мікролінз, які вловлюють відхилення пучка інфрачервоного світла, який відбивається від сітківки. Його фокусування в кожній точці залежить від типу і ступеня клінічної сили рефракції.

Є можливість вимірювати здатність заломлення силу рогівки в додаткових 4-х точках на периферії, що особливо важливо при контактної корекції та діагностики кератоконуса.

За допомогою карти хвильового фронту пацієнт може наочно побачити зміни його рефракції, що підвищить його довіру до процедури вимірювання.

Тонометр – ICare 100

У Центрі офтальмології GlazGo Ви маєте можливість виміряти свій внутрішньоочний тиск (ВОТ) за допомогою приладу нового покоління ICare 100.

Основні переваги серед інших тонометрів :

  • безпечність та гігієнічність – завдяки використанню одноразового зонда;
  • швидкість вимірювання займає лічені секунди;
  • безболісність – вимірювання ВОТ за допомогою тонометра Icare відбувається без “повітряного удару”, анестезії, крапель або інших препаратів. Завдяки тому, що процедура є швидкою та безболісною, можливе вимірювання ВОТ у маленьких дітей і у людей з підвищеним рогівковим рефлексом;
  • є можливість серійного виміру, що мінімізує похибки.

Проєктор знаків для перевірки гостроти зору

Освітлювальна система з використанням світлодіодів гарантує надійність роботи проєктора HCP-7000 на весь період його використання і дає чітке, яскраве зображення.

Проєктор знаків HCP-7000 має 41 тестову таблицю, а також червоно-зелений і поляризаційний фільтри для тестів на бінокулярний і стереоскопічний зір, анізойконію, фузійні резерви. Прилад управляється пультом дистанційного керування.

Ретиноскоп

Визначення рефракції у дітей від народження
В Європі визначення рефракції вже давно проводиться за допомогою Ретиноскопу KEELER. Цей прилад допомагає провести діагностику рефракції ока дитини в будь-яких умовах освітлення та положення голови.

Мікроскоп для огляду ока

Лампа щілинна призначена для візуальної біомікроскопії та офтальмоскопії ока, яка дозволяє діагностувати запальні, дистрофічні, набуті й спадкові захворювання ока.Також допомагає оцінити положення денних та нічних контактних лінз на рогівці.

Бінокулярний безконтактний не прямий офтальмоскоп(Keller Vantage Plus)

За допомогою даного приладу англійської компанії Keller можна провести

Діагностику стану очного дна. Виявляється така патологія, як:

  • діабетична ретинопатія сітківки,
  • відшарування сітківки,
  • тромбоз центральної артерії та вени сітківки,
  • різні типи дегенерацій сітківки.

Прилад є незамінним при огляді немовлят, адже дає можливість виявити ретинопатію недоношених та при своєчасному зверненні попередити інвалідизацію.

Доречно додати, що використовуючи даний прилад можна проводити огляд очного дна навіть при наявності певних патологічних станів таких, як змутніння рогівки чи катаракта.

Рогівковий топограф E300

Medmont E300 – прилад для вимірювання топографії рогівки ока. Дані, котрі отримує лікар за допомогою цього приладу використовуються при підборі м’яких та жорстких контактних лінз, а також в діагностиці кератоконусу.