Центр офтальмології GlazGo


Про насЦентр офтальмології

Це спеціалізований медичний заклад, який надає широкий спектр послуг по корекції і відновленню зору в місті Вишневе Київської області. У нас працюють досвідчені лікарі – фахівці з профілактики, раннього виявлення та лікування таких захворювань очей, як:
 • міопія
 • далекозорість
 • астигматизм
 • амбліопія
 • катаракта
 • глаукома
 • патологія сітківки та зорового нерва
Спираючись на досвід роботи в провідних професійних медичний закладах за допомогою сучасного обладнання і провідних методик наші офтальмологи проводять профілактику, діагностують і лікують хвороби очей у пацієнтів різних вікових категорій.

Потенціал клініки

У клініці працюють фахівці з дорослої та дитячої офтальмології, а також страбологіі. Консультації проводить хірург-офтальмолог, який спеціалізується на мікрохірургії катаракти і глаукоми. Ми можемо виявити профільну патологію, лікувати і, в разі потреби, визначити терміни та доцільність оперативного втручання, призначити подальший післяопераційний контроль здоров’я. Щомісяця лікарі центру консультують близько 500 пацієнтів. У кабінеті апаратного лікування поліпшили зір близько 100 дітей.

Коротко про історію центру

 • 2016 – лікар офтальмолог Івашин Олексій Іванович заснував клініку GlazGo
 • 2017 – збільшений штат медичного персоналу, розширено базу сучасного обладнання
 • 2018 – розширено спектр послуг

Якісний сервіс поруч з будинком

Раніше, щоб провести нормальну діагностику або виписати окуляри при астигматизмі, пацієнтам з Вишневого потрібно було їхати до Києва на обстеження. Ситуація змінилася, незручності залишилися позаду, тому в центрі офтальмології GlazGo можна пройти обстеження, профілактику і лікування захворювань зору, не виїжджаючи з міста. У період епідемії салонів-оптик ми не просто перевіряємо здатність бачити і прописуємо окуляри, а після проведеної комплексної діагностики візуально органу, виявляємо і лікуємо амбулаторно запальні захворювання очей: катаракту, глаукому, хвороби сітківки. Для того, щоб отримати консультацію лікаря НЕ потрібно чекати у великій черзі. За допомогою сучасного нового обладнання фахівці швидко і якісно проведуть обстеження.

Кадровий склад

 • Івашин Олексій Іванович – офтальмолог-мікрохірург. Має досвід роботи у відділенні реконструктивної мікрохірургії ока “Центру мікрохірургії ока” в Києві та відділенні мікрохірургічного лікування катаракти і глаукоми “Інституту ім. В.П. Філатова” в Одесі. Сфера інтересів: сучасна діагностика і мікрохірургічне лікування катаракти і глаукоми.
 • Івашина Вікторія Вікторівна – фахівець з дитячої і дорослої офтальмології та страбологіі. Стажувалася в дитячому відділенні “Центру мікрохірургії ока” в Києві та відділенні патології рефракції і розладів бінокулярного зору в “Інституті ім. В.П. Філатова” в Одесі. Сфера інтересів: правильне формування органів зору, патогенез міопії та астигматизму, діагностика та лікування косоокості, можливості апаратного безоперационного лікування зору.

Медперсонал

Персонал нашого центру складають фахівці з офтальмології, оптики-консультанти: Медведєва Вікторія Вікторівна, Кальник Людмила Василівна і Орел Ольга Миколаївна. Вони охоче підберуть і порадять вам оправу відповідно до вашого іміджу. Так само нададуть інформацію щодо цінової політики клініки та графіку прийому лікарів.

Профілактика захворювань

Якщо Ви цінуєте здоров’я і час, та хочете швидко і повноцінно вирішити проблеми органів зору поруч з будинком, ми чекаємо Вас в GlazGo – офтальмологічній клініці міста Вишневе. Нашою метою перш за все є не лікування, а попередження захворювань зорового апарату. Застосовуємо превентивні методи, які допомагають протягом життя зберегти здатність бачити якомога краще. Прагнемо формувати у людей культуру правильного ставлення до органу чуття. Виконуємо функцію вузькоспеціалізованого сімейного лікаря: своєчасно інформуємо своїх клієнтів про стан їх зору в режимі візуального навантаження та радимо як профілактично позбутися можливих відхилень. У разі виявлення захворювань проводимо своєчасне лікування. Щодня дбаємо про ваше здоров’я!
Очень плохоПлохоСреднеНеплохоХорошо (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...