Центр офтальмології GlazGo – це спеціалізований медичний заклад, який надає широкий спектр послуг по корекції та відновленню зору в місті Вишневе Київської області. У нас працюють досвідчені лікарі – фахівці з профілактики, раннього виявлення та лікування таких захворювань очей, як:

Спираючись на досвід роботи в провідних професійних медичних закладах за допомогою сучасного обладнання і провідних методик наші офтальмологи проводять профілактику, діагностують і лікують хвороби очей у пацієнтів різних вікових категорій.

Коротко про історію центру

  • 2016 – лікар офтальмолог Івашин Олексій Іванович заснував клініку GlazGo
  • 2017 – збільшений штат медичного персоналу, розширено базу сучасного обладнання
  • 2018 – розширено спектр послуг
  • 2019 – розширено штат й кількість послуг
  • 2020 – відкрили клініку в місті Біла Церква

Якісний сервіс поруч із домом

Раніше, щоб провести нормальну діагностику або виписати окуляри при астигматизмі, пацієнтам з Вишневого потрібно було їхати до Києва на обстеження. Ситуація змінилася, незручності залишилися позаду, тому в Центрі офтальмології GlazGo можна пройти обстеження, профілактику і лікування захворювань зору, не виїжджаючи з міста.

У період епідемії салонів-оптик ми не просто перевіряємо здатність бачити і прописуємо окуляри, а після проведеної комплексної діагностики візуально органу, виявляємо і лікуємо амбулаторно запальні захворювання очей: катаракту, глаукому, хвороби сітківки. Для того, щоб отримати консультацію лікаря НЕ потрібно чекати у великій черзі. За допомогою сучасного нового обладнання фахівці швидко і якісно проведуть обстеження.

Персонал

Персонал нашого центру складають фахівці з офтальмології, оптики-консультанти:

  • Івашин Олексій – дорослий лікар-офтальмолог, офтальмохірург.
  • Бочковська Ірина Сергіївна – дитячий/дорослий лікар-офтальмолог.
  • Івашина Віта – дитячий/дорослий лікар-офтальмолог, ортокератолог.
  • Чирка Анжеліка-адміністратор
  • Морозова Світлана – продавець-консультант

Профілактика захворювань

Якщо Ви цінуєте здоров’я і час, та хочете швидко і повноцінно вирішити проблеми органів зору поруч з будинком, ми чекаємо Вас в GlazGo – офтальмологічній клініці міста Вишневе. Нашою метою перш за все є не лікування, а попередження захворювань зорового апарату. Застосовуємо превентивні методи, які допомагають протягом життя зберегти здатність бачити якомога краще.

Прагнемо формувати у людей культуру правильного ставлення до органу чуття. Виконуємо функцію вузькоспеціалізованого сімейного лікаря: своєчасно інформуємо своїх клієнтів про стан їх зору в режимі візуального навантаження та радимо як профілактично позбутися можливих відхилень. У разі виявлення захворювань проводимо своєчасне лікування. Щодня дбаємо про ваше здоров’я!

Потенціал клініки

У клініці працюють фахівці з дорослої та дитячої офтальмології, а також страбологіі. Консультації проводить хірург-офтальмолог, який спеціалізується на мікрохірургії катаракти і глаукоми.

Ми можемо виявити профільну патологію, лікувати і, в разі потреби, визначити терміни та доцільність оперативного втручання, призначити подальший післяопераційний контроль здоров’я.

Щомісяця лікарі центру консультують близько 500 пацієнтів.

Загальна кількість пацієнтів , яким ми надали кваліфіковану допомогу налічує більше 10 тис. Чим ми безмежно пишаємося .

Фото нашої клініки