Клініка зору GlazGo

Офтальмологія
Прайс
Наших дорослих пацієнтів обстежує досвідчений лікар-мікрохірург Івашин Олексій Іванович. Повне обстеження триває близько години-півтори. Лікар ретельно, без поспіху обстежує Ваші очі на сучасному обладнанні. На різних тестах визначаються функції органів зору, бінокулярність, та стереоскопічність. Обов’язковим при корекції зору є визначення гетерофорії. За мікроскопом у боковому фокальному світлі обстежуються всі структури  ока: рогівка, передня камера, кришталик, скловидне тіло.

За допомогою безконтактної лінзи 70 чи 90 діоптрій оглядаються центральні відділи сітківки (макула та диск зорового нерву). У випадку, коли необхідно обстежити крайню перефирію сітківки проводимо розширення зіниці за допомогою мідріатиків. Це подовжить наше обстеження на 40 хв –  це час який необхідний для повного розширення зіниці.

Очне дно – для лікаря – це дзеркало Вашого здоров’я, адже судини сітківки першими реагують на зміну артеріального тиску та підвищення рівня цукру в крові. Огляд очного дна рекомендовано проводити людям старше 45 років.

Комп’ютерна діагностика зору лише дає можливість визначити і показати ступінь аномалії рефракції, значення астигматизму та його вісь, але вона не дає можливість встановити гостроту зору, встановити діагноз.

Комп’ютерна діагностика (авторефрактометрія) була розроблена для лікарів-офтальмологів, а не для пацієнтів, як допоміжний метод у визначенні вад зору.

Тому дані цього обстеження не є підставою для формування діагнозу.