Клиника зрения GlazGo

Комп’ютерна діагностика зору
Проверка-зрения-у-окулиста

Для того щоб вчасно попередити падіння зору і призначити ефективне лікування, сьогодні вже не достатньо таблиць, які ще кілька років тому висіли на стіні у окуліста в державній лікарні. Однією з передових технологій при лікуванні зору сьогодні вважається комп’ютерна діагностика зору.

Перевагою цього методу офтальмологи називають граничну точність визначення рівня падіння зору, а також безконтактність і безболісність.

За допомогою цього методу можна провести діагностику зору, як у дорослих людей з різними проблемами, так і у самих маленьких дітей. Офтальмологи впевнені, що перша комп’ютерна перевірка зору повинна проходити коли дитині виповниться два місяці. Це дуже правильно, адже багато хвороб можна попередити на ранніх стадіях. Раніше це було неможливо, адже дитина ще не міг вимовити літери, написані на плакаті, тому і багатьом прописували окуляри.

компьютерная-диагностика-зрения-цена

До 18 років рекомендується проходити комп’ютерну перевірку зору щорічно. А до 40 років не рідше ніж раз на 3-5 років, але якщо у вас в роду є люди, які страждають захворюванням очей, або у них слабкий зір, то навідуватися до окуліста потрібно частіше.

Часто вагітним жінкам необхідна комп’ютерна діагностика зору, ціна на яку доступна. Її призначає лікар-гінеколог при плановому обстеженні, якщо у жінки є такий діагноз як короткозорість.

компьютерная-проверка-зрения

Крім того, звернутися для проходження комп’ютерної діагностики зору в м Вишневе слід якщо у вас раптово стали сльозитися очі, з’явилися якісь виділення з них, спостерігається свербіж, а іноді видно «зірочки». Причину цих неприємних симптомів встановить лікар-офтальмолог за допомогою комп’ютерної техніки і призначить відповідне лікування.

Якісна комп’ютерна діагностика проходить в кілька етапів. Спочатку, за допомогою спеціального тонометра, доктор виміряє внутрішньоочний тиск. Після цього Авторефкератометр зможе визначити на скільки очей чітко бачить навколишні предмети. Також офтальмолог повинен обов’язково провести бесіду з пацієнтом і визначити чи немає у нього якихось скарг, неприємних симптомів або хронічних захворювань. До слова, клініка може запропонувати безкоштовну комп’ютерну діагностику за умови, що пацієнт купить лінзи або окуляри в їх компанії. Але навіть якщо дана діагностика буде оплачувана, її вартість не зрівняється з вартістю зору, яке в деяких випадках при виборі правильної тактики лікування може відновитися.

Ще однією перевагою записи на комп’ютерну діагностику в клініці Glazgo вважається повний візуальний огляд очі доктором. Для того щоб поставити діагноз і виписати окуляри з необхідними діоптріями, він проводить обстеження рогівки ока, вій, кон’юнктиви, повік, а також самого кришталика і райдужної оболонки. Такий комплексний підхід дозволяє дуже точно визначити наявність проблеми і всю її серйозність, виписати способи лікування, правильні лінзи або окуляри, а також коригувальні препарати і вправи.