Салон оптики у Вишневому

Офтальмологія – це галузь медицини, що займається структурою, функцією, діагностикою очних захворювань і лікуванням пацієнтів з симптомами болю в очах, проблемами із зором або новоутвореннями в безпосередній близькості від ока. Офтальмологія як галузь медицини займається діагностикою очних хвороб, рекомендуючи відповідне лікування або кращий метод корекції зору, вибираючи лікування на основі оцінки причин погіршення зору.

Багато людей страждають від проблем із зором, викликаних різними причинами. Класичний спосіб розв’язання цих проблем – носити окуляри або контактні лінзи для корекції зору.

Що таке медична оптика?

Медична оптика ставиться до всього, що пов’язано з лінзами для окулярів, компонентами і засобами для догляду за контактними лінзами. Зайве говорити, що це не просто перевірка зору та лінзи для окулярів або очей, які ми можемо знайти в будь-якому магазині стандартних очок. Це більш широка область медицини.

Ви можете отримати рецепт на окуляри у офтальмолога, а потім найближча оптика допоможе вам у виборі окулярів. Однак, оскільки офтальмолог спеціалізується в основному на захворюваннях очей, а оптометрист – в діагностиці зору, рекомендується також пройти обстеження у оптометриста.

Що стосується контактних лінз, то сьогодні можна знайти і купити продукт в магазині оптики без рецепта. Однак однозначна рекомендація – купувати контактні лінзи у кваліфікованого офтальмолога або оптометриста. Таким чином, покупець може отримати інструкції по використанню окулярів або контактних лінз, а також інструкції по очищенню і догляду за ними. Крім того, протягом якогось періоду рекомендується проходити спостереження у окуліста, який перевіряє адаптацію очей до лінз. Компоненти і розчин для контактних лінз рекомендується періодично заміняти.

Не знаєте як правильно підібрати окуляри — читайте нашу статтю

Читати статтю

Вибір очок і оптичних товарів

Для того, щоб бути впевненим, що ви виберете відповідні і правильні окуляри і щоб переконатися, що ви отримаєте саме ті контактні лінзи, які вам потрібні, важливо звернутися в магазин оптики, де є широкий вибір товарів і різні оправи в різних розмірах. У такому магазині вам запропонують правильний і точний варіант очок або лінз, адже ви заслуговуєте насолоджуватися якісним зором в повному комфорті.

Правильно підібрана дитяча оптика дозволить дитині вибрати такі окуляри, щоб рамка відповідала структурі і розміром особи, але не менш важливо, щоб в процесі вибору брав участь дитина. Попередньо з’ясуйте у свого дитини, що саме йому зручно, і пам’ятайте, що в кінцевому підсумку окуляри носитиме саме він, тому тут важлива якість і зовнішній вигляд оптики. Проконсультуйтеся про вибір вашої дитини з професійним лікарем-офтальмологом.

Наш салон оптики запрошує вас провести перевірку зору і підібрати окуляри або контактні лінзи. У цьому вам допоможуть досвідчені офтальмологи. У нас ви знайдете безліч оптичних продуктів, таких як: контактні лінзи, окуляри для читання, дитячі окуляри і оправи. Можливо зробити окуляри на замовлення. Вироби виробляються з гіпоалергенних і довговічних матеріалів, тому повністю безпечні для дорослих і дітей.

У клініці Glazgo працюють професійні та висококваліфіковані офтальмологи, які придбали великі професійні знання під час своїх сертифікаційних досліджень, поряд з теоретичними знаннями і навичками, придбаними за роки роботи в офтальмології та оптометрії. Відвідайте офтальмолога клініки Glazgo для того, щоб правильно підібрати необхідну оптику для себе або своїх дітей.

Записатись на прийом